Social media
Facebook
Instagram
Dołącz do newslettera

|
|
  • Brak produktów w koszyku.

O #polishGIRL

Hej Kochane!

Miło, że jesteście z Nami!

Z tej strony Kasia, Ola i Ada. Trzy #polishGIRLS które połączyła przede wszystkim pasja do mody, ale także do zdrowego odżywiania, podróży oraz dbania o ekologię!

Kasia – założycielka i pomysłodawczyni #polishGIRL. Kobieta o wielkim sercu! Na co dzień uwielbia podróże i zdrowy styl życia. Pasjonatka mody. Inspiruje się prostotą, wygodą oraz dobrą jakością produktu. Jej ulubione motto „tylko działanie na 100% daje sukces” Miłośniczka psów oraz właścicielka dwóch chihuahua Lili i Karolka! Poza #polishGIRL właścicielka prestiżowego cateringu dietetycznego Przełom w Odżywianiu!

Ola – dietetyk kliniczny, a na co dzień Dyrektor Generalna Przełom w Odżywianiu i wielbicielka zdrowego odżywiania. Maniaczka mody. Uwielbia testować na sobie najnowsze trendy modowe. W wolnych chwilach szuka inspiracji do #polishGIRL. Jej odskocznią od codzienności są podróże.

Ada – absolwentka kierunku fizjoterapia, jednak każdego dnia zajmuje się tworzeniem i koordynowaniem #polishGIRL. Charakteryzuje się empatią, pomaganiem innym oraz dążeniem do zamierzonego celu. W wolnych chwilach uwielbia jazdę rowerem. W modzie ceni sobie przede wszystkim wygodne kroje oraz minimalizm.